W piątek, 12 grudnia br. pracownicy Instytutu Techniki Górniczej KOMAG uroczyście obchodzili Dzień Górnika, tradycyjną Barbórkę. W barbórkowym spotkaniu uczestniczyło wielu gości reprezentujących Ministerstwo Gospodarki, Wyższy Urząd Górniczy, spółki węglowe oraz naukowych i przemysłowych partnerów Instytutu.


W dniu 22 października br. w akredytowanym Laboratorium Inżynierii Materiałowej i Środowiska Instytutu KOMAG, jednostki notyfikowanej w zakresie Dyrektywy Zabawkowej, odbyło się zamknięte szkolenie dla Członków Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych.